Matuszewski-Firma Remontowo-Budowlane

Dodane: Wtorek, 31 Marzec, 2020  22:33
Promowane Regionalne
  • Kategoria: Usługi / Usługi remontowe i budowlane

Opis oferty:

POZNAJ NAS

Firma „Matuszewski” jest obecna na rynku już od 2007r. Realizujemy kompleksowe usługi remontowe w całym powiecie Małopolskim.Przeprowadzamy profesjonalne remonty mieszkań, biur oraz pomieszczeń w obiektach użyteczności publicznej. Stawiamy na sprawność i terminowość wykonywanych prac. Do naszej dyspozycji pozostaje nowoczesny sprzęt, a nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy - specjaliści w różnych dziedzinach. Wieloletnia praktyka oraz wiedza wyniesione z realizowanych prac pozwalają nam wciąż się rozwijać i tworzyć naprawdę spektakularne projekty.

DLA CZEGO WŁAŚNIE MY?
Sprawdź dla czego warto nam zaufać!

Jakość-Świadczymy najwyższej jakości usługi remontowe, zachowując atrakcyjne ceny.

Doświadczenie-Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kompleksowych remontów i wykończeń wnętrz mieszkań i cały czas poszerzamy wiedzę i umiejętności, uczęszczając na profesjonalne szkolenia z zakresu budownictwa mieszkalnego.

Otwartość-Nie boimy się niestandardowych pomysłów - wykonaliśmy wiele oryginalnych projektów - usług remontowych, które skończyliśmy z największą precyzją. Nasi eksperci chwaleni są za wytrwałość w dążeniu do celu.

Kulturalna obsługa-Zapewniamy kulturalną i profesjonalną obsługę oraz gwarantujemy Klientom satysfakcję z powierzonych nam prac.

KROK PO KROKU
JAK WYGLĄDA NASZA WSPÓŁPRACA Z KLIENTEM?

Na początku współpracy staramy się dokładnie poznać oczekiwania Klienta. W tym celu niezbędne jest spotkanie w miejscu, którego prace remontowo - wykończeniowe będą dotyczyć. Staramy się nie tylko uważnie wysłuchać wymagań Klienta, ale także doradzić w zakresie realizacji powierzonych prac, aranżacji wykańczania wnętrz oraz doboru odpowiednich materiałów.Po określeniu zakresu prac oraz uzgodnieniu terminu, przygotowujemy wstępny kosztorys remontu na bazie cennika naszych usług remontowych. Po akceptacji wyceny następuje podpisanie umowy. W kwestii płatności jesteśmy elastyczni, jednakże rozliczamy się zawsze za faktycznie wykonane usługi.

Spotkanie na miejsce inwestycji, ewentualne doradztwo i wycena prac są bezpłatne!

Kontakt:

Kamil Matuszewski
tel:668 - pokaż numer telefonu -

Maciejem Matuszewski
tel: 668 - pokaż numer telefonu -

Można nas także znaleść:
https://www.facebook.com/matuszewskibud
www.matuszewskibuduje.pl
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Nowy Targ
Matuszewski-Firma Remontowo-Budowlana
Na Lento.pl od 19 kwi 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń