Doradca Klienta- praca w finansach

Odświeżone: Środa, 24 Kwiecień, 2024  16:33

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Finanse / Księgowość
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Profi Credit

Opis oferty pracy

Ze względu na ciągły rozwój mojego zespołu Doradców, poszukuję: Doradcy Finansowego na terenie Nowego Targu i okolic.
Oferuję:
-nieograniczone zarobki
–Ty decydujesz ile zarabiasz (wysoka prowizja od sprzedaży) -nieunormowany czas pracy (Ty decydujesz, ile czasu poświecisz) -Elastyczna forma zatrudnienia (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)
-Możliwość dorobienia do pensji (może być to zajęcie dodatkowe) Oczekuję od kandydatów:
-Ambicji oraz nastawienia na osiągniecie zamierzonego celu -Znajomości obsługi komputera
-Otwartości na ludzi / komunikatywności
-prawo jazdy kat. B
Główne zadania:
-pozyskiwanie nowych klientów (udostępniamy materiały reklamowe) -Sprzedaż produktów finansowych (pożyczek)
-Obsługa wniosków i umów
-NIE ZAJMUJEMY SIĘ ZBIÓRKĄ PIENIĘDZY (Nie zbieramy rat od klienta, nie dowozimy gotówki do klienta. Wszystkie operacje odbywają się przelewem). Doświadczenie mile widziane, jednak nie wymagane.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i przesłania CV
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Krosno w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Finanse / Księgowość

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Profi Credit
Konto firmowe
Na Lento.pl od 08 lut 2015
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków